جدول زیر دربرگیرنده اطلاعات دوره های آموزشی در حال برگزاری است. برای ثبت نام در هر یک از این دوره ها، از فرمی که در زیر جدول قرار دارد، استفاده کنید.

مؤسسۀ پژوهشی یادگار باستان با همکاری گروه قلعۀ خورشید در نظر دارد بر پایۀ منظومۀ «درخت آسوریک» کارگاه یک روزه‌ای با عنوان «قصۀ درخت نخل و بزی» برای کودکان عزیز برگزار کند. این کارگاه با باشندگی سرکار خانم دکتر مریم اسدیان و در روز 12 بهمن ماه 1402 برگزار خواهد شد.

لطفاً توجه کنید که ثبت نام دوره های غیررایگان بدون بارگذاری فیش پرداختی معتبر نخواهد بود. چنانچه مایلید تا گواهی شرکت در دوره را به صورت چاپی دریافت کنید، هزینه دوره و هزینه گواهی را با هم و در قالب یک فیش پرداخت و هنگام ثبت نام همان یک فیش را بارگزاری نمایید.

لطفاً مبلغ شهریه (و در صورت تمایل، هزینه گواهی چاپی) را به شماره کارت 6671-1017-8370-5859 بانک تجارت، به نام گروه پژوهشی فرهنگ و زبانهای باستانی یادگار باستان واریز نمایید.

توجه فرمایید که نام فایل بارگذاری شده نام خود شما و حتما به صورت لاتین باشد. همچنین، حجم فایل بارگذاری شده نباید بیشتر از 2 مگابایت باشد.

اطلاعات تکمیلی از طریق نشانی ایمیل یا شماره تلفنی که وارد کرده اید برای شما ارسال خواهد شد. لذا خواهشمندیم از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل کنید.


برای مشاهدۀ کلاسهایی که پیشتر برگزار شده اند، اینجا کلیک کنید.